Čeští provozovatelé milenecké seznamky na sex a pro zadané CZ provozovatelé Máte dotaz? Rádi poradíme :)
mini map
Celkem  93588
Dnes  1177
  593

O seznamce a o nás

 

Dobrý den, zdraví Vás Štěpánka a Martin :)

Jsme partneři a zároveň provozovatelé seznamky MileneckaSeznamka.cz. 

 

NAŠE DRUHÁ "MIMOMANŽELSKÁ" SEZNAMKA 💛

Tato erotická seznamka je našim druhým "počinem" v oblasti mileneckých seznamek. 

Krátce po roce 2012 jsme si říkali, že na českém trhu chybí seznamka, na které by se sdružovali slušní Češi, kteří sice jsou zadaní, a jsou ve vztahu spokojeni nebo relativně spokojeni, avšak z intimního pohledu na sobě pociťují, že jim chybí určité, řekněme, sex dobrodružství :) Na základě toho vznikla lehce koketní seznamka MileneckyVztah.cz, která si klade za cíl sdružovat rozumné, nevulgární Čechy, kteří hledají milence či milenku. 

Překvapilo nás, že se registrovalo poměrně dost lidí. Za 3 roky provozu téměř 50 000 uživatelů. Vysledovali jsme však jeden zásadní problém a to ten, že doba jde dopředu, čím dál více lidí si hledá milence / milenku přes mobil - samozřejmě, když je člověk doma a má partnera "za zády", tak si spíše někde zaleze a stránky si prohlíží skrze mobil. MileneckyVztah.cz je podle nás hezky udělaný, mrzelo by nás, kdyby se do značné míry překopával, aby byl uživatelsky přívětivější pro prohlížení přes mobily, díky čemuž by utrpělo hezké zobrazení na PC, a proto jsme se rozhodli, že založíme novou seznamku novou. 

MileneckaSeznamka.cz je také seznamka pro jedince, kteří jsou ve vztahu, cílíme ji však oproti MileneckyVztah.cz převážně na uživatele, kteří si procházejí internet skrze mobily. Koncept zůstává samozřejmě stejný - sdružovat slušné lidi, kteří hledají únik od domácího stereotypu. Jste vítání na obou seznamkách ;)

 

SEZNAMKA BEZ PODVODŮ 🛇

Co se týče naší činnosti, tak opovrhujeme praktikami některých našich konkurentů, například neustálé vytváření nových fiktivních profilů a odepisování uživatelům z těchto profilů.

Když se u nás za dva dny přihlásíte na svůj profil, tak na Vás nebude čekat 20 zpráv od vnadných žen, neuvidíte, že na každém druhém profilu je svlečená žena s chtivým výrazem ve tváří. Vážně, nemáme rádi fingování. Už z toho důvodu, že s takovými se "pereme" o pozice ve vyhledávačích. Myslíme si, že jde provozovat seznamku slušným způsobem a na tom budeme vždy trvat :)

 

Přejeme všem brzké nalezení toho, koho hledáte ... ;)

Štěpánka a Martin

 

PS: Kdybyste na nás měli dotaz, klidně napište :)